Emlak Sektörüne Özel Yazılımlar, Proje Tasarımları ve Emlak Web sitesi tasarımları

Emlak Sektörüne Özel Yazılımlar, Proje Tasarımları ve Emlak Web sitesi tasarımları

Emlak Sektörüne Özel Yazılımlar, Proje Tasarımları ve Emlak Web sitesi tasarımları  

Emlak sektörü için geliştirilmiş birçok yazılım proje ve web sitesi tasarımı bulunmaktadır. Bunların arasında en ideali ve kullanıcının tasarım olarak en rahat kullanabileceği yazılımı bulmak şu anda gerçekten zor bir hal aldı. Emlak sektörü için özel tasarımlar geliştiren Lotus Danışmanlık bir çözüm ortağı olarak size destek ve hizmet sunmak ta. Emlak sektöründe çalışanlara özel geliştirilmiş programlar ve web sitesi tasarımları ile hizmet sunmaktan.

Çağımızın büyüyen ve gereksinimi gün geçtikçe artan yazılımlar emlak sektöründe de ihtiyaçtan zorunluluk haline dönüşmüştür. Bu yazılımlar Emlak sektöründe de çok yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bir taraftan büyük şirketlerin emlak ofisleri üzerinde uyguladığı baskılar Bir taraftan da emlak ilanlarınızın yükselen maliyetleri, potansiyel müşterilerinize Her geçen gün daha da ulaşma maliyetinin artması ve emlak ofislerinin müşterilere ulaşmakta ürünlerini tanıtmakta yaşadığı sıkıntıları fark eden Lotus Danışmanlık emlak ofisleri ne de en iyi şekilde yazılım ve web tasarımı üzerinden destek vermekten %100 yerli sermaye ile kurulan firma emlak ofislerinin ihtiyaçlarına özel tasarım ve yazılım desteği sunarak Emlak sektöründe müşteriye ulaşması ve ürünlerini tanıtması açısından çok büyük imkanlar sunmakta.

Gelen yeni protföylerinizi müşterilerinize katalog olarak çok düşük maliyetlerde, özel kişiselleştirilmiş mesajlar ile müşterilerinize tek bir dokunuş ile çok çok ucuza direk ulaştırabiliyorsunuz. Katalog tan hangi müşteriniz hangi portföyünüzle ilgilendiği ne kadar zaman geçirdiği dahil olmak üzere bir çok müşteri analizi ile size ulaşmakta. Veya bildirimlerinizi müşterilerinize Ulaştıra biliyorsunuz.

Müşteri Takip programları ofis yönetim programları ile müşteri bilgileri, iletişim bilgileri, aradığı portföy özellikleri ve daha bir çok özellik bulunmakta.
Potansiyel müşteriler İnternet üzerinde arama yapmaya başladığı andan itibaren müşterinin hangi bölgede nasıl bir ev aradığı ve arayan potansiyel müşterilerin telefon numarası Emlak ofisine ulaşıyor. Bu yazılım ile daha güçlü ve tasarruflu bir ofis maliyeti elde ediyorsunuz. Ayrıca hazır şablon sitelerden özel tasarım sitelere kadar her türlü web tasarım hizmeti de sunulmakta Lotus Danışmanlık yıllarca Emlak sektöründe çalışıp Emlak sektöründe doğan bu büyük açığı fark etmiş. 

Lotus Danışmanlık  0542 220 6042 


Sosyal Medya'da Paylaş :

Son Eklenenler

En Fazla Emlak Satışı Yapılan İller Yıllara göre
..
En Fazla Emlak Satışı Yapılan İller Yıllara g En Fazla Emlak Satışı Yapılan İller Yıllara göre
2019 YILI RESMİ TATİL GÜNLERİ
..
2019 YILI RESMİ TATİL GÜNLERİ 2019 YILI RESMİ TATİL GÜNLERİ
Bedava Emlak ilan sitesi , Ücretsiz emlak ilan sitesi
..
Bedava Emlak ilan sitesi , Ücretsiz emlak ila Bedava Emlak ilan sitesi , Ücretsiz emlak ilan sitesi
Emlak Sektörüne Özel Yazılımlar, Proje Tasarımları ve Emlak Web sitesi tasarımları
..
Emlak Sektörüne Özel Yazılımlar, Proje Tasarı Emlak Sektörüne Özel Yazılımlar, Proje Tasarımları ve Emlak Web sitesi tasarımla
Kanlı Noel Bir Zamanlar Kıbrıs
..
Kanlı Noel Bir Zamanlar Kıbrıs Kanlı Noel Bir Zamanlar Kıbrıs
Paylaş
hazır emlak sitesi