Gömeç, Ayvalık Altınova satılık daire Fiyatları

Gömeç, Ayvalık Altınova satılık daire Fiyatları

Gömeç, Ayvalık Altınova satılık daire Fiyatları

Yatırımın adresi denilen Ayvalık değer artışı olarak senelik %33 net getiri sağlamakta. Ayvalık gördüğü yoğun ilgi ile her sene değeri hızla katlanmakta yatırım yerlerinin de azalarak yatırım yapılacak yeni yerlerin imara açılmaması Ayvalık’ın çevresinde yer alan daha az tanınan Ayvalık’tan daha küçük yerleşim yerlerin keşfedilmesi ile Gömeç ve Altınova’ nın değeri de artmakta. Gömeç satılık daire fiyatları ve Altınova satılık daire fiyatlarının daha da yükseleceği açıktır.   

Gömeç Satılık Daire Fiyatları konum itibari ile 165 bin TL civarında başlamakta. Yapılan yapılarda Son derece güzel ve modern yapılar olup merkezi sistem ısınma, Asansörlü konutlar bulunmakta. Ve yapılacak olan yeni Gömeç port projesi de Gömeç sahiline hızlı bir değer kazandıracak emlak fiyatlarının da yükselmesine neden olacak.  

                Ayvalık Altınova satılık daire fiyatları 175 bin TL civarında yer almakta yapılan güzel ve geniş metre karelere sahip olan daireler merkezi konumda ve cadde üzerinde asansörlü ve merkezi sistem ısınma kullanılarak inşa edilen yapılardır.  

hazır emlak sitesi