Eşyalı ve Eşyasız Öğrenciye Kiralık Daire ve Uygun Fiyatlı Kiralık Evler

Eşyalı ve Eşyasız Öğrenciye Kiralık Daire ve Uygun Fiyatlı Kiralık Evler

Eşyalı ve Eşyasız Öğrenciye Kiralık Daire ve Uygun Fiyatlı Kiralık Evler

    Eşyalı eşyasız öğrenciye kiralık daire arayan öğrencilere uygun fiyatlı dairelerimiz elimizde mevcut olup. Tatil Emlak olarak Ayvalık Sarımsaklı Ayvalık merkezde ve Ali Çetinkaya 150 evler mahallelerinde eşyalı kiralık ya da eşyasız kiralık dairelerimiz mevcuttur üniversite veya okullara gelen öğrencilerimiz için full eşyalı güvenli ulaşım sorunu bulunmayan okula yakın evlerimiz mevcuttur.

    Üniversite için Ayvalık a gelen öğrencilerin birinci tercihi Ali Çetinkaya mahallesi ve 150 evler mahalleleri olmakta. Daha uygun koşullarda ev kiralamak isteyen öğrencilerimiz Ayvalık Sarımsaklı bölgesini de tercih ediyorlar Sarımsaklı daha çok yazlık bölge olduğu için Yaz sonu daha uygun koşullarda ev kiralama imkanı bulunuyor yazın günlük kiralık olarak verilen evler kışın öğrenciye eşyalı olarak verilmekte Ayvalık Sarımsaklı ile üniversite arası ulaşım sorunu bulunmamaktadır gece ilerleyen saatlere kadar yaz kış belediye hizmet vermektedir Ayriyetten Ayvalık Ali Çetinkaya ve Ayvalık 150 evler mahallelerini tercih eden öğrenciler okula yürüyerek rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler Ancak bu bölgeler eşyalı kiralık daire bulmak çok daha zor ve masraflıdır.

     Eşyasız evlerin fiyatları ortalama 1000 TL civarındadır Hacer kaloriferli bir ev işlenirse Bunun fiyatı 1500 TL ye kadar çıkmaktadır Cunda Adası 'daki teknik liseyi tercih eden öğrenciler Cunda Adası 'da veya Ayvalık Ali Çetinkaya mahallelerini tercih etmektedir.

hazır emlak sitesi