Ayvalık Yatırım Fırsatları

Ayvalık Yatırım Fırsatları

Ayvalık Yatırım Fırsatları

 

Ayvalık yatırım fırsatlarıile göz doldurmaya devam eden nadide bir turistik beldemiz. Ayvalık Sarımsaklıve Küçükköy büyük atılım içinde ilerlemektedir. Yıllardır Ayvalık ve Cundaadasın dan sonra anılan Sarımsaklı ve Küçükköy yeni Ayvalık ve Cunda adasıolmak için ilerlemekte . Küçükköy içi yeni Alaçatı projesi ile değerini Bulmayave yeniden yapılanmaya başladı. Eski taş evlerin yıkılıp yerlerine aslına uygunyeni butik otel ve butik pansiyonların yapılıyor , restore edilerek yenikonutlar şahane taş evlere dönüşüyor. Bir yandan da Sarımsaklı alt yapıeksiklerini tamamlarken bir yandan da yeni Alaçatı projesi için de destekvermekte .

 

Ayvalık bölgesinde imarlıarsa Ayvalık Küçükköy içinde imarlı arsalar yatırımcıların yeni gözdesihaline geldi arsalar senede 2 kat değer kazanmakta Küçükköy içinde imarlıalanların azlığı ve Alaçatı projesinin varlığı köy içinde taş evleri ve imarlıalanları değerini her sene katlamakta. Ve dizi film sektörü içinde doğal platohaline gelen Küçükköy yakında Fox kanalında yayınlanacak olan Uğur Yücelinyönettiği yaptığı Familya adlı diziye de ev sahipliği yapmakta.

 

Ayvalık ve çevresinde iki sene önce Ayvalık belediyesinin Büyükşehir belediyesine geçmesi ile artık büyük bütçeli acil projelerinde önü açılmış oldu.

Cunda Köprüsü İnşaatı Başladı ve Aralık 2016 bitiyor.

Sarımsaklı kanal projesi önümüzdeki günlerde inşaatı başlayacak internet Ayvalık Emlak sektörünün nabzını tutan sitemiz olan tatilemlak.net sitesinde bu projeye de yer verdik

 

Alt alt yapı ve arıtma tesisleri inşası ,Sarımsaklı ve cunda alt yapı yenilenmeleri , Ayvalık merkezde alt yapı ve işlemleri

Çeşitli ertelenen acil sorunlar yapılıp şehir daha modern ve yeni bir alt yapı sahip bir kent haline dönüştürülüyor.

 

Ayvalık yakın gelecekte büyük atılım ve ilerleme içinde olacaktır.

Cunda adası doğa güzellikleri ve taş evleri ile Ayvalık a farklı bir değer katmakta son yıllarda sit alanlarının ve koruma alanları sayesinde bu güzelliği koruya bilen , cunda adası gelen emlak taleplerine bu çerçevede cevap vermektedir . Yeni yapılan su deposu alt yapılarla ve yeni yapılan cunda adası bağlantı yolu ile ada hızla değer kazanmakta.

hazır emlak sitesi