Ayvalık kiralık ev , Ayvalık satılık ev

Ayvalık kiralık ev , Ayvalık satılık ev

Ayvalık kiralık ev ,Ayvalık satılık ev

Ayvalık yatırım için çok müsait durumda olup gelenyatırımcıya geniş yatırım imkanı ve fırsat ı sunmaktadır . Ayvalık bir çokalanda doğallığını korumakta olup bu yapısı Ayvalık'ı  ege bölgesinde eşsiz bir konuma getirmektedir. Ayvalık'a yapılan bir yatırım 3 yılda %117 oranında getiri getirmekteolup  yatırımcıya ve küçük yatırımcıyabüyük imkanlar sunmaktadır.

Ayvalık satılık ev

Ayvalık ta satılık yazlık , ayvalık satılık villa , ayvalık satılık daire  olarak yapacağınız yatırımlar  size netbir kazanç getirecektir . Ayvalık ta kiralık daireler in azlığı diğer illerdengelerek yerleşen ailelerin ihtiyacını bile karşılamamaktadır. Bir yandanayvalıkta yerleşik halkın ihtiyacı da gün geçtikçe artmaktadır . Bu yüzden  kiralar çok yüksektir. Kira getirisi'deyüksektir

 

Ayvalık kiralık daireler

Her gün Ayvalık a ortalama 5 aile yerleşmekte olup .Ayvalıkgöç alan bir yapı kazanmıştır. bir taraftan sıkı imar politikası , sit alanları, yeni konut alanlarının azlığı  imarlıarsaların azlığı yeni konutların yapılmasını yavaşlatmaktadır hattakısıtlamaktadır  .

Bu yüzden kiralık evlere olan ihtiyaç gün geçtikçe  artmakta ve artık talep Sarımsaklı veAltınova daki   kiralık konutlara mecburkalmak durumunda Ayvalık  yapı olarakuzak olarak düşündüğü yerlerde bile kiralar artış göstermekte   Sarımsaklı kiralık evler ve  Altınova kiralık daireler  bile talebe cevap veremez duruma geldiler.

hazır emlak sitesi