Ayvalık Altınova satılık daireler

Ayvalık Altınova satılık daireler

Ayvalık Altınova satılık daireler

Ayvalık Altınova'da bulunan satılık daireler Merkez ve çevresinde yer almakta olup büyük bir yenilenmeye sahne olmaktadır. Daha önce Ayvalık 'ın Beldesi olan Altınova şu anda Ayvalık 'ın Altınova Mahallesi haline dönüştürülmüştür. Ayvalık Altınova Düzlük Ovası ile verimli topraklarıyla çevrili çevresinde zeytin ağaçları ve tarım arazileri ile çevrilidir . güneyinde dikili ile komşu olan Altınova kuzeyinde Ayvalık yer almaktadır.  Altınova'nın halkı genelde çiftçilik hayvancılık ve Zeytincilik ile uğraşmaktadır.

Altınova merkezde yer alan evler genelde tek katlı ve geniş bahçelere sahip müstakil evlerden oluşmaktadır zamanın ilerlemesi ve yaşam tarzının değişmesiyle insanların da bir evden beklentileri değişmiş daha çağdaş ve modern evleri tercih etme yolunda gidilmektedir. Altınova'daki imar Planlarında değişmesiyle iman alanlarının açılması Altınova'daki konut ihtiyacının karşılanmasında yararlı olmuştur merkez cadde üzerinde yer alan dairelerin fiyatları daha yüksek olup geride kalan ve merkeze uzak konumlu konutlarda fiyatları daha düşük olmuştur. Altınovada satılık dairelerin genel olarak özellikleri yalıtımlı ısıcamlı 2 artı 1 ve 3 artı bir konutlardan  oluşmasıdır çeşitli kalite ve özelliklerde üretilen yeni konutlar ortalama fiyatları 200 bin ile 300 bin arasında olmasıdır.
Biz Tatil Emlak olarak Altınova'daki tercihlerinizde en doğru tercihi sizlere sunuyoruz istediğiniz kriterlere uygun ve özelliklerde konutun en uygun koşullarda sizlere sunuyoruz

hazır emlak sitesi