Ayvalık Cunda da Ev Almak Yatırım Yapmak

Ayvalık Cunda da Ev Almak Yatırım Yapmak

Ayvalık Cunda da Ev Almak Yatırım Yapmak

Ayvalık'ın eşsiz doğası ve manzarasıyla çevirici Ayvalık'ın  en değerli yerlerinden olan Cunda Adasında ev almak istiyorsunuz bunun için iyi bir yatırımın önceliğini bilmeniz ve Ayvalık iyi tanımanız gerekli.


     Ayvalık merkez ile Cunda Adası arası 10 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Ayvalık merkezden Cunda Adası'na geçerken yeni yapılan Cunda Köprüsü'nden geçtikten sonra Lale adresine varıyorsunuz. Lale  adasından sonra Türkiye'nin ilk Boğaz Köprüsü olan Cunda Köprüsü'nden de geçecek 400 metre ileride yol ikiye ayrılır sol istikamete ayrılan yol Cunda yeni yol olarak adlandırılır. Eski yol ise aynı yolun devamı olarak değerlendirilir ve Çataltepe girişine doğru gidilir.


Cunda yeni yol daha çok yeni villaların ve Ayvalık manzarasına sahip güzel yalıların yeraldığı bir mevkidir en fazla tercih edilen konumlarda olmasının nedeni Güney cepheli olup her zaman güneş alması ve kışında Soğuk kış rüzgarlarında korunaklı bir durumda kalmasından dolayıdır.

Çataltepe patriça bölümü verimli tarım arazilerinin imara sokularak oluşturulmuş alanlardandır. Denize yakın cundaya yaklaşık bir buçuk kilometre uzaklıkta yer almakta

Cunda merkezde satılık evler daha çok eski taş binalardan oluşmaktadır restore edildiğinde Gerçekten güzel yapılar ortaya çıkmaktadır hem Ayvalık'a Hem de kendi bulunduğu sokağa çok büyük değer katmaktadır taş evleri restorasyonunda devlet desteği olduğunu unutmamak gerekli


Sosyal Medya'da Paylaş :

Son Eklenenler

Kanlı Noel Bir Zamanlar Kıbrıs
..
Kanlı Noel Bir Zamanlar Kıbrıs Kanlı Noel Bir Zamanlar Kıbrıs
Trilye Nerede - Trilye  Nasıl Bir Yer
..
Trilye Nerede - Trilye Nasıl Bir Yer Trilye Nerede - Trilye Nasıl Bir Yer
Mudanya Nerede  - Mudanya ya Nasıl Gidilir
..
Mudanya Nerede - Mudanya ya Nasıl Gidilir Mudanya Nerede - Mudanya ya Nasıl Gidilir
Bakan açıkladı! İmar affı geliyor
..
Bakan açıkladı! İmar affı geliyor Bakan açıkladı! İmar affı geliyor
MOBİL EVLER -TEKERLEKLİ PREFABRİK EVLER
..
MOBİL EVLER -TEKERLEKLİ PREFABRİK EVLER MOBİL EVLER -TEKERLEKLİ PREFABRİK EVLER
Paylaş
hazır emlak sitesi